  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H13-W19
  • Zoro # G613589500
/ea
Key Features
Width
19 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H13-W19
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
19 in
Height
13 in
Mesh Size
19 in x 13 in
Frame Thickness
0.3125 in