  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H13-W19
  • Zoro # G213621792
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H13-W19
Width
19 in
Height
13 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 13 in