  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H14-W19
  • Zoro # G313596709
/ea
Key Features
Width
19 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H14-W19
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
19 in
Height
14 in
Mesh Size
19 in x 14 in
Frame Thickness
0.3125 in