  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H23-W19
  • Zoro # G213588521
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H23-W19
Width
19 in
Height
23 in
Mesh Size
19 in x 23 in
Frame Thickness
0.3125 in