  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H23-W19
  • Zoro # G713614195
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H23-W19
Width
19 in
Height
23 in
Mesh Size
19 in x 23 in
Frame Thickness
0.3125 in