  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H25-W19
  • Zoro # G913504104
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H25-W19
Width
19 in
Height
25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 25 in