  • Mfr # SL6-A29-MSUV-L00-H25-W19
  • Zoro # G513599708
Width
19 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSUV-L00-H25-W19
Width
19 in
Height
25 in
Mesh Size
19 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in