  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H29-W19
  • Zoro # G613508556
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H29-W19
Width
19 in
Height
29 in
Mesh Size
19 in x 29 in
Frame Thickness
0.3125 in