  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H30-W19
  • Zoro # G513585466
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H30-W19
Width
19 in
Height
30 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 30 in