  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H36-W19
  • Zoro # G413570401
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H36-W19
Width
19 in
Height
36 in
Mesh Size
19 in x 36 in
Frame Thickness
0.3125 in