  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H45-W19
  • Zoro # G013737549
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H45-W19
Width
19 in
Height
45 in
Frame Thickness
1.25 in