  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H62-W19
  • Zoro # G313586960
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H62-W19
Width
19 in
Height
62 in
Mesh Size
19 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in