  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H72-W19
  • Zoro # G413613139
/ea
See details
Key Features
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H72-W19
Width
19 in
Height
72 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 72 in