  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H74-W19
  • Zoro # G813749094
Width
19 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H74-W19
Width
19 in
Height
74 in
Frame Thickness
1.25 in