  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H75-W19
  • Zoro # G513565246
/ea
See details
Key Features
Width
19 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL2
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H75-W19
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
19 in
Height
75 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 75 in