  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H76-W19
  • Zoro # G213584318
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H76-W19
Width
19 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 76 in