  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H15-W2
  • Zoro # G813590955
/ea
Key Features
Width
2 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H15-W2
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
2 in
Height
15 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 15 in