  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H26-W2
  • Zoro # G613580187
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H26-W2
Width
2 in
Height
26 in
Mesh Size
2 in x 26 in
Frame Thickness
0.3125 in