  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H39-W2
  • Zoro # G813577598
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H39-W2
Width
2 in
Height
39 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 39 in