  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H62-W2
  • Zoro # G513587668
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
2 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H62-W2
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
2 in
Height
62 in
Mesh Size
2 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in