  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H69-W2
  • Zoro # G513583721
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H69-W2
Width
2 in
Height
69 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 69 in