  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H76-W2
  • Zoro # G713580209
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H76-W2
Width
2 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 76 in