  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H12-W20
  • Zoro # G313567761
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H12-W20
Width
20 in
Height
12 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 12 in