  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H30-W20
  • Zoro # G113585293
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H30-W20
Width
20 in
Height
30 in
Mesh Size
20 in x 30 in
Frame Thickness
0.3125 in