  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H38-W20
  • Zoro # G313572239
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H38-W20
Width
20 in
Height
38 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 38 in