  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H39-W20
  • Zoro # G613584123
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H39-W20
Width
20 in
Height
39 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 39 in