  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H46-W20
  • Zoro # G913617927
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H46-W20
Width
20 in
Height
46 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 46 in