  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H55-W20
  • Zoro # G313746531
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H55-W20
Width
20 in
Height
55 in
Frame Thickness
1.25 in