  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H64-W20
  • Zoro # G513501671
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H64-W20
Width
20 in
Height
64 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 64 in