  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H68-W20
  • Zoro # G313575537
/ea
See details
Key Features
Width
20 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H68-W20
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
20 in
Height
68 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 68 in