  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H70-W20
  • Zoro # G413577288
/ea
See details
Key Features
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H70-W20
Width
20 in
Height
70 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 70 in