  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H79-W20
  • Zoro # G913527806
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H79-W20
Width
20 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
20 in x 79 in