  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H10-W21
  • Zoro # G113585088
Width
21 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H10-W21
Width
21 in
Height
10 in
Mesh Size
21 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in