  • Mfr # SL6-L48-MSAL-L00-H12-W21
  • Zoro # G513614432
/ea
Key Features
Width
21 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSAL-L00-H12-W21
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
21 in
Height
12 in
Mesh Size
21 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in