  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H17-W21
  • Zoro # G813611414
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H17-W21
Width
21 in
Height
17 in
Mesh Size
21 in x 17 in
Frame Thickness
0.3125 in