  • Mfr # SL6-L48-MSAL-L00-H18-W21
  • Zoro # G213607802
Width
21 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSAL-L00-H18-W21
Width
21 in
Height
18 in
Mesh Size
21 in x 18 in
Frame Thickness
0.3125 in