  • Mfr # SL6-L48-MSAL-L00-H20-W21
  • Zoro # G913609946
Width
21 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSAL-L00-H20-W21
Width
21 in
Height
20 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
21 in x 20 in