  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H24-W21
  • Zoro # G913572219
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H24-W21
Width
21 in
Height
24 in
Mesh Size
21 in x 24 in
Frame Thickness
0.3125 in