  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H31-W21
  • Zoro # G213600599
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H31-W21
Width
21 in
Height
31 in
Mesh Size
21 in x 31 in
Frame Thickness
0.3125 in