  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H35-W21
  • Zoro # G913604958
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H35-W21
Width
21 in
Height
35 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
21 in x 35 in