  • Mfr # SL6-L48-MSAL-L00-H37-W21
  • Zoro # G213624106
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
21 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSAL-L00-H37-W21
Width
21 in
Height
37 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
21 in x 37 in