  • Mfr # SL6-L48-MSAL-L00-H41-W21
  • Zoro # G313616926
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
21 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSAL-L00-H41-W21
Width
21 in
Height
41 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
21 in x 41 in