  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H47-W21
  • Zoro # G613592081
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H47-W21
Width
21 in
Height
47 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
21 in x 47 in