  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H49-W21
  • Zoro # G913740977
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H49-W21
Width
21 in
Height
49 in
Frame Thickness
1.25 in