  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H53-W21
  • Zoro # G313745640
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H53-W21
Width
21 in
Height
53 in
Frame Thickness
1.25 in