  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H60-W21
  • Zoro # G213605037
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
21 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H60-W21
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
21 in
Height
60 in
Mesh Size
21 in x 60 in
Frame Thickness
0.3125 in