  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H72-W21
  • Zoro # G713586874
/ea
See details
Key Features
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H72-W21
Width
21 in
Height
72 in
Mesh Size
21 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in