  • Mfr # SL6-L48-MSUV-L00-H72-W21
  • Zoro # G913623263
/ea
See details
Key Features
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSUV-L00-H72-W21
Width
21 in
Height
72 in
Mesh Size
21 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in