  • Mfr # SL6-L48-MSUV-L00-H75-W21
  • Zoro # G813625770
/ea
See details
Key Features
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSUV-L00-H75-W21
Width
21 in
Height
75 in
Mesh Size
21 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in