  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H10-W22
  • Zoro # G813585753
Width
22 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H10-W22
Width
22 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 10 in